Müdürün Mesajı

 

Müdürün Mesajı;

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü olarak, 24 saat esasına göre 13 (onüç) yerleşkede güvenlik hizmeti vermekteyiz. Her yerleşkede Birim Şefliklerimiz bulunmakla birlikte, Müdürlüğümüz ve Komuta Merkezimiz Göztepe Yerleşkesi Rektörlük Binasındadır.

Güvenlik memurlarımızın birinci önceliği, tüm mensuplarımız ve misafirlerimizin can ve mal güvenliğini sağlamaktır. Bu konuda kolluk kuvvetleri ile devamlı irtibat halinde bulunmaktayız.

Sizlere güvenli bir eğitim ortamı sağlayabilmemiz için siz değerli mensuplarımızın katkılarını bekliyoruz.  Şüpheli durumları Komuta Merkezimizin 0 216 337 52 52 ve 0 216 345 54 33 numaralarına bildirmeniz, araçlarınızı sistemimize kaydettirmeniz ve giriş çıkışlarda kampüs kartınızı kullanmanız önem taşımaktadır.

Lütfen tüm yerleşkeler için geçerli olan acil durum numaramızı telefonunuza kaydediniz. Personelimiz ve uygulamalarımız ile ilgili şikayet ve önerilerinizi guvenlik@marmara.edu.tr  adresine mesaj yazarak gönderebilirsiniz. Size mutlaka geri dönüş yapılacaktır. Web sitemizi keşfederek hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca yerleşkelerimizde en çok rapor edilen suç olan hırsızlık olaylarının kurbanı olmamanız için; Kısa süre için ayrılsanız dahi, değerli eşyalarınızı yanınızdan ayırmamak, odalarınızın ve araçlarınızın kapılarını kilitli tutmak yararınıza olacaktır.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için tekrar teşekkürler ve Üniversitemize hoş geldiniz. Herhangi bir yardım için Üniversite Güvenliğine danışmaktan çekinmeyin.

                                                                                                           

     Saygılarımla;

                                                                                                  Uğur CİNOĞLU

                                                                                              Marmara Üniversitesi

Koruma ve Güvenlik Şube Müdürü


Bu sayfa Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından en son 24.01.2019 09:56:25 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM